woensdag 17 december 2014

Opstelling D2 18 januari in Boxtel

Datum: zondag 18 januari 2015
Zwembad: Dommelbad - Schijndelseweg 1a - Boxtel
Vertrek: 13.45 uur in de hal van het Dommelbad. We verzamelen NIET bij de Molen Hey
Inzwemmen: 14.00 uur
Aanvang: 14.30 uur
Begeleiding: John van Dinther en Sandra Schellekens
Officials: volgt

Voorlopige opstelling (10 januari)


199905155Bart vd Broek99 :12
29
50 rugslag
100 wisselslag
NT
NT

18-1-2015
18-1-2015
Boxtel
Boxtel
199900361Pim de Crom99 :12
29
36
50 rugslag
100 wisselslag
100 vrije slag
41.01
1:20.45
1:09.31
S
S
S


16-11-2014


Veldhoven
199704668Marleen van Dijk97 :13
31
50 vrije slag
100 rugslag
34.90
1:31.60
S
S
199701569Jeroen van Dinther97 :18
36
100 schoolslag
100 vrije slag
1:25.04
1:06.47
S
S
200401816Naomi Janssen04 :5
20
50 schoolslag
100 rugslag
52.21
1:39.68
S
S
12-10-2014Boxtel
199905974Selina Janssen99 :10
27
50 rugslag
100 wisselslag
35.88
1:22.92
S
S
200201441Reinier Lindenbergh02 :8
25
50 vlinderslag
50 vrije slag
50.00
39.58

S
200003899Thijmen Lindenbergh00 :12
29
50 rugslag
100 wisselslag
44.04
1:30.00
S
199402680Anouk van Lokven94 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:31.27
1:11.69
S
S
199803771Luc vd Loo98 :14
33
50 vrije slag
100 rugslag
29.62
1:25.84
S
S
199704157Tom vd Loo97 :14
33
50 vrije slag
100 rugslag
32.03
1:30.24
S
S
200104325Mathijs vd Oever01 :8
25
50 vlinderslag
50 vrije slag
52.30
44.11
S
S
199603696Demi van Os96 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:36.93
1:11.98
S
S
200204918Claartje Rijken02 :7
24
50 vlinderslag
50 vrije slag
45.00
42.83

S
199301550Elke Schellekens93 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:33.43
1:16.19
S
S
198503416Sandra Schellekens85 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:39.76
1:07.97
S
S

6-12-2014

Eindhoven
199801956Isa vd Ven98 :13
31
50 vrije slag
100 rugslag
32.90
1:28.38
S
S
199602892Lara vd Ven96 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:36.58
1:17.26
S
S
199506896Britt vd Wijgert95 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:40.00
1:33.96

S

16-11-2014

Veldhoven
199407476Marleen van Zoggel94 :16
34
100 schoolslag
100 vrije slag
1:40.00
1:30.00

Neptunus'58 Heren 1:14 x 100 wisselslag11-995:40.86
1:
2:
3:
4:
Jeroen van Dinther
Tom vd Loo
Pim de Crom
Luc vd Loo
97
97
99
98
1:31.93
1:30.95
1:31.02
1:06.96
Neptunus'58 Dames 1:34 x 100 vrije slag11-175:14.47
1:
2:
3:
4:
Selina Janssen
Marleen van Dijk
Claartje Rijken
Isa vd Ven
99
97
02
98
1:09.81
1:18.01
1:31.27
1:15.38
7-12-2014

12-10-2014
Oss

Boxtel




























zondag 14 december 2014

Uitslag Miniorenwedstrijd 14 december in Sint-Oedenrode

Naomi Janssen was zondag 14 december de enige deelneemsters van Neptunus '58 bij de Miniorenwedstrijd in Sint-Oedenrode. 
Als eerste stond de 200 meter vrije slag op het programma. Via een persoonlijk record op de 100 meter zwom ze naar 3.23.25, maar liefst 70 seconden sneller dan haar oude persoonlijke record! Daarmee behaalde ze een mooie vijfde plaats. Daarna zwom ze voor het eerst de 100 meter vlinderslag. Met 1.44.92 wist ze de bronzen medaille te veroveren.

Uitslag LAC 12 december in Veghel

Sandra Schellekens heeft vrijdagavond 12 december meegedaan aan een LAC-wedstrijd in Veghel.
Op de 1500 vrij eindigde ze in 22.15.62. Door het warme water liep haar schema in het einde van de race erg op.

Uitslag

zondag 7 december 2014

Uitslag limietwedstrijd 7 december in Oss

Vier zwemmers doken zondag 7 december het water in bij de limietwedstrijd in Oss.

zaterdag 6 december 2014

Uitslag Masterwedstrijd 6 december in Eindhoven

Zaterdag 6 december zwommen Frank Hovenier en Sandra Schellekens bij de masterwedstrijd in Eindhoven voor het laatst in de categorie 25+. Vanaf 1 januari 2015 zwemmen ze in de categorie 30+. 
Frank startte met de 50 meter schoolslag. Hij bleef met 37.19 slechts 0.09 boven zijn eigen masterrecord uit 2010. Hij eindigde daarmee als tweede in zijn categorie. Op de 50 vrij tikte hij aan na 28.35, een verbetering van zijn eigen masterrecord van twee jaar geleden. Daarmee werd hij vierde. Tot slot zwom hij op de 25 vrij net boven de dertien seconden, goed voor een tweede plaats. In de Zuidelijke Cirkel klassementen, over in totaal 6 wedstrijden in 2014, behaalde Frank tweemaal goud. Dat deed hij in het korte wisselslag (25 meter vlinder, rug, school en borst) en in het korte vrije slag klassement (tweemaal 25 vrij plus tweemaal 50 vrij). 
Sandra zwom als eerste de 100 vrij. Met 1.07.97 zwom ze voor het eerst in bijna vier jaar tijd weer onder de 1.08 en eindigde ze als vierde. Op de 50 vrij werd ze derde met 0.31.03. Tot slot tikte ze op de 25 vrij aan in 14.77, een halve seconde boven haar eigen masterrecord, en werd daarmee tweede. Sandra werd ook eerste in het korte wisselslag klassement en herhaalde dat in het lange vrije slag klassement over 25, 50, 100 en 200 meter.

Uitslag
Eindstand klassementen

zondag 30 november 2014

Uitslag Regionale Sprint Kampioenschappen 30 november in Eindhoven

Zondag 30 november mocht Selina Janssen in actie komen bij de Regionale Sprint Kampioenschappen in Eindhoven. 
De vijftienjarige Vinkelse had zich in april in Waalwijk gekwalificeerd voor de 50 meter rugslag. Met haar 0.35.88 stond ze als negentiende ingeschreven bij de meisjes geboren in 1999. Mede doordat ze niet lekker uit kwam bij de finish bleef ze net boven haar beste tijd: met 0.35.93 eindigde ze als twintigste. Ze bleef wel onder de limiet voor de Brabantse Zomer Kampioenschappen, dus in mei mag ze in het 50-meterbad op herhaling.

Uitslag


zondag 16 november 2014

Uitslag D2 zondag 16 november in Veldhoven

Zondagochtend 16 november stond voor 20 zwemmers de tweede competitiewedstrijd van het seizoen op het programma.

zondag 26 oktober 2014

Uitslag Masterwedstrijd 26 oktober in Roermond

Zondag 26 oktober heeft Frank Hovenier meegedaan aan de vijfde Zuidelijke Cirkel wedstrijd, in Roermond.


zondag 12 oktober 2014

Uitslag D2 ronde 1, zondag 12 oktober in Boxtel

Zondag 12 oktober hebben 18 zwemmers meegedaan aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen in Boxtel. Dit seizoen wordt er gezwommen tegen Zegenwerp (Sint-Michielsgestel) en het Veldhovense Njord.

De wedstrijd startte met de 4 x 100 vrij voor dames. Selina Janssen opende met een mooi PR van ruim een seconde. Het team, wat verder bestond uit Demi van Os, Anouk van Lokven en Sandra Schellekens behaalde de derde plaats. Het andere team met Elke Schellekens, Marleen van Dijk, Jet vd Bersselaar en Anouk van Os werd vijfde.

Naomi Janssen was de eerste die individueel aan de start verscheen en met grote overmacht won ze de 50 school. Ze verbeterde haar pas één week oud PR met twee seconden. Daarna zwommen Claartje Rijken en Mathijs vd Oever de 100 wissel. Voor Claartje was het de eerste keer dat ze deze afstand zwom, maar het ging uitstekend en ze eindigde op een mooie tiende plaats. Mathijs verbeterde zijn PR van een half jaar geleden met twee seconden. Op de 50 vrij werd Selina tweede en Anouk van Os zesde. Rik den Otter werd bij de jongens eerste. Alle drie zwommen ze iets boven hun beste tijd. Marleen bleef op de 100 vlinder ook maar een fractie boven haar PR en behaalde de derde plaats. Bij de jongens werd Jeroen van Dinther vierde, Luc vd Loo vijfde met een verbetering van zijn oude toptijd uit 2011 met maar liefst 19 seconden en Martijn zesde. De senioren zwommen de 50 school. Tom vd Loo was de enige jongen, samen met zeven dames van Neptunus '58. Tom bleef een seconde boven zijn beste tijd en werd uiteraard eerste. Bij de dames was de eerste plaats voor Anouk van Lokven. Elke werd tweede en Sandra derde. Marleen van Zoggel zwom haar eerste wedstrijd en werd in een knappe tijd vierde. Demi van Os verbeterde haar PR met 0.03 seconde en behaalde daarmee de vijfde plaats, net voor de andere debutante, Brit vd Wijgert. Jet vd Bersselaar eindigde als zevende.
Na een korte pauze zwom iedereen de tweede afstand. Naomi werd vierde op de 50 rug en was een seconde sneller dan ooit. Claartje verbeterde haar PR op de 100 vrij met bijna een seconde en eindigde als twaalfde. Voor Mathijs was er op diezelfde afstand een tiende plaats. Anouk van Os, Selina en Rik mochten tegen elkaar strijden op de 100 school, als enige deelnemers op deze afstand. Rik werd daarmee uiteraard eerste, met een verbetering van zijn twee jaar oude PR met negen seconden. Anouk werd eerste en bleef twee tellen boven haar beste tijd. Selina eindigde als tweede met een verbetering van haar PR met driekwart tel. Op de 200 vrij werd Marleen weer derde, nu met een PR van 1 seconde. Jeroen werd vierde, Luc vijfde en Martijn met een PR van ruim 7,5 seconde zevende. Op de 100 wissel waren er PR's voor Marleen (16e) en Britt (17e). Sandra werd vierde, Elke zesde, Demi achtste, Anouk negende en Jet vijftiende. Bij de heren werd Tom tiende.
Tot slot werd de 4 x 100 vrij gezwommen. Rik, Jeroen, Martijn en Luc behaalden een tweede plaats. 

zondag 5 oktober 2014

Uitslag Miniorenwedstrijd 5 oktober in Veldhoven

Verslag van Selina:

5 oktober, 1e Minioren wedstrijd in het zwembad De Ekkerman te Veldhoven. Mathijs, Claartje en Naomi zijn de zwemmers en ze worden gecoacht door Selina. 

Naomi mag als 1e starten op de 100 school. Ze zwom 1.54.91, een Pr van bijna 3 sec. Daarna mag Mathijs starten op de 200 rug, dit is de eerste keer dat hij deze afstand zwemt. Hij heeft goed gezwommen en een mooie tijd van 3.39.50 gehaald, maar helaas is hij gedist. Vervolgens mag Naomi weer starten en nu op de 100 vrij. Ze zwom een goede race en is 1e van de serie geworden. Ze heeft een mooi Pr van bijna 1 sec behaald. Haar tijd is 1.34.93. Dan mag Mathijs weer starten. Nu zwemt hij de 200 school. Hij heeft goed gezwommen, maar helaas geen Pr gehaald. Zijn tijd is 4.21.55. En uiteindelijk mag Claartje na heel lang wachten ook starten. Ze start op de 200 school, dit is de eerste keer dat ze deze afstand zwemt. Ze heeft goed gezwommen en is 1e van de serie geworden. Ze heeft een mooie tijd neergezet van 3.54.98. Als laatste mag Naomi nog een keer starten, nu op de 100 rug. Ze had een goede start en werd 1e van de serie, maar zwom helaas geen Pr. Haar tijd is 1.41.09. 

Het was een lange wedstrijd, ook voor de vader en het zusje van Claartje. Maar mede dankzij de peperkoekjes met de opgestoken duimen, die ook wij kregen van de Zegenwerp supporters, en de Pr’s was het toch een gezellige en geslaagde wedstrijd.

Uitslagen

zondag 28 september 2014

Uitslag Masterwedstrijd 28 september in Boxtel

Het seizoen 2014-2015 werd zondag 28 september geopend met een masterwedstrijd. In Boxtel kwamen er drie leden van Neptunus '58 in actie: Yvette vd Oever als official en Frank Hovenier en Sandra Schellekens als zwemmers.

zaterdag 13 september 2014

Uitslag open water 13 september in Sleeuwijk

Onder het genot van een heerlijk zonnetje hebben Marios vd Bersselaar en Sandra Schellekens uitstekend gezwommen bij de laatste open water wedstrijd van het jaar, in Sleeuwijk.

maandag 8 september 2014

Uitslag coopertest 8 september

29 zwemmers hebben maandag 8 september meegedaan aan alweer de 29e coopertest. Voor vijf van hen was het de eerste keer, terwijl Anouk en Demi van Os een gouden oorkonde ontvingen voor hun 25e deelname. Twee dagen later kwamen nog negen masters in actie. Daarbij was 1 debutant.

zondag 7 september 2014

Uitslag open water 7 september in Nieuwegein

Na vijf open water wedstrijden onder slechte omstandigheden (regen, wind en een lagere watertemperatuur) was het zondag 7 september eindelijk mooi weer. In Nieuwegein stond die dag de tweede editie van de Merwedechallenge op het programma, een open water wedstrijd in de Merwede. Sandra Schellekens kwam tweemaal in actie.

zondag 31 augustus 2014

Uitslag NK open water dag 2, zondag 31 augustus in Oosterhout

Zondag 31 augustus werd in Oosterhout de tweede dag van de Nederlandse Kampioenschappen gezwommen. Net als in Oirschot waren er twee zwemmers van Neptunus '58 actief in het Wilhelminakanaal.

zaterdag 30 augustus 2014

Uitslag NK open water 30 augustus in Oirschot

In het Wilhelminakanaal in Oirschot (zaterdag 30 augustus) en Oosterhout (zondag 31 augustus) werden de Nederlandse Kampioenschappen Open Water Zwemmen gehouden.

zondag 24 augustus 2014

Uitslag open water 24 augustus in Vught

Zondag 24 augustus stond de derde Brabantse open water wedstrijd van het seizoen op het programma. Twee zwemmers van Neptunus'58 kwamen in actie in het water van de Ijzeren Man in Vught. Het water was met slechts 17,5 graden aan de frisse kant.

maandag 11 augustus 2014

Uitslag open water 10 augustus in Geel (België)

Zondag 10 augustus heeft Marios vd Bersselaar in het Belgische Geel meegedaan aan de jaarlijkse open water wedstrijd. Het was de derde keer dat Marios in Geel aan de start verscheen. In 2009 had hij nog iets meer dan 28 minuten nodig voor de 1000 meter schoolslag, een jaar later bijna 27 minuten en dit jaar had hij slechts 25 minuten en 12 seconden nodig! Hij werd daarmee tweede in de categorie Seniors E (55-64 jaar).

Uitslag

Uitslag open water 10 augustus in Breda

Zondag 10 augustus werd in Breda voor het eerst een open water wedstrijd georganiseerd. In de Singelgrachten werden vele afstanden gezwommen. Namens Neptunus '58 kwam Sandra Schellekens tweemaal in actie.

vrijdag 11 juli 2014

Statistieken seizoen 2013-2014

Totaal: Individuele starts 450
Totaal: Meters 45.900

woensdag 9 juli 2014

Uitslag Netherlands Invitational 5 juli in Eindhoven

Zes dames hebben zaterdag 5 juli meegedaan aan de Netherlands Invitational in Eindhoven.

maandag 7 juli 2014

Uitslag open water 5 juli in Macharen

Zaterdag 5 juli hebben Sandra Schellekens en Marios vd Bersselaar meegedaan aan de Harense Smid Zwemrace. Deze open water wedstrijd, georganiseerd door Arethusa uit Oss, werd georganiseerd in een kanaal in Macharen.

dinsdag 17 juni 2014

Uitslag super sprint 16 juni in Schijndel

Maandag 16 juni werd weer de jaarlijkse Super Sprint wedstrijd gezwommen.

zondag 15 juni 2014

Uitslag Minioren Finales 14 en 15 juni in Roosendaal

Na drie jaar afwezigheid was Neptunus '58 afgelopen weekend weer aanwezig bij de Brabantse Minioren Finales, de provinciale kampioenschappen voor zwemmers tot en met 12 jaar. Naomi Janssen (10) had zich voor het eerst voor deze wedstrijd gekwalificeerd, en wel op drie afstanden. 

zaterdag 14 juni 2014

Startlijst Super Sprint Wedstrijd maandag 16 juni in Schijndel

Maandag 16 juni wordt er weer de jaarlijkse Super Sprint Wedstrijd gehouden.

Opbouw bad + inzwemmen: 17.50 uur
Aanvang wedstrijd: 18.05 uur
Eind wedstrijd: uiterlijk 19.00 uur

Startlijst

Programma:
  1. 25 vlinder
  2. 25 rug
  3. 25 school
  4. 25 vrij

donderdag 12 juni 2014

Geslaagd

Ook dit jaar waren er weer enkele wedstrijdzwemmers die examen deden. Woensdag kregen Luc en Tom vd Loo al te horen dat ze geslaagd zijn voor het VMBO (Tom Bouwtechniek en Luc Installatietechniek) en vanmiddag kreeg ook Lara vd Ven te horen dat ze haar diploma (Havo, profiel natuur en gezondheid) op mag komen halen.

Gefeliciteerd en veel succes met jullie vervolgopleiding!

woensdag 4 juni 2014

Uitslag coopertest 2 juni in Schijndel

Maandag 2 juni werd voor de 28e keer de coopertest gezwommen.
Claartje Rijken zwom maar liefst 65 meter verder dan ooit. Naomi Janssen en Pim de Crom kwamen beiden dertig meter verder dan ooit. Opvallend waren ook de resultaten van Anouk van Lokven (25 meter verder dan ooit in haar 28e(!) coopertest en Rik den Otter (20 meter verder dan ooit).

zondag 25 mei 2014

Uitslag BZK dag 3 en 4, 24 en 25 mei in Eindhoven (50)

Zaterdag 24 en zondag 25 mei was het tweede weekend van de Brabantse Zomer Kampioenschappen. In het Pieter van den Hoogenband zwemstadion in Eindhoven kwam Rik den Otter driemaal in actie. Selina Janssen mocht eenmaal aan de start verschijnen.

zaterdag 17 mei 2014

Uitslag BZK dag 1 en 2, 17 en 18 mei in Eindhoven (50)

Zaterdag 17 en zondag 18 mei was het eerste weekend van de Brabantse Zomer Kampioenschappen. In het Pieter van den Hoogenband zwemstadion in Eindhoven kwam Rik den Otter viermaal in actie.

maandag 21 april 2014

Uitslag limietwedstrijd 21 in Breda (50-meterbad)

Tweede paasdag, maandag 21 april, hebben drie dames meegedaan aan een limietwedstrijd in het 50-meterbad in Breda.

zondag 13 april 2014

Uitslag limietwedstrijd 13 april in Waalwijk

Zondag 13 april hebben Selina Janssen en Sandra Schellekens meegedaan aan een limietwedstrijd in Waalwijk.

zondag 6 april 2014

Uitslag miniorenwedstrijd 6 april in Rosmalen

Zondag 6 april heeft Naomi Janssen uitstekend gepresteerd bij de vijfde en laatste miniorenwedstrijd in Rosmalen.

woensdag 2 april 2014

Eindstand competitie 2013-2014

2e klasse Regio Zuid

Nr.ClubDepotRonde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Ronde 5Totaal
1HGN (SG) 214-1563132,523298,262704,753268,712730,1615134,40
2Tiamat13-0523090,263367,712766,473260,612743,5415228,59
3SBC2000 213-0983199,223357,222728,193209,892777,2315271,75
4Hieronymus 213-0213191,963396,092750,623317,652839,5515495,87
5DZT'6213-0183265,173421,702791,373285,792773,2315537,26
6De Krabben13-0223198,073374,312778,993402,992809,0315563,39
7Hydra13-0553208,483407,792794,703377,132823,0315611,13
8De Schelde 212-0073225,553427,552784,973311,392867,7315617,19
9De Treffers13-0393200,843466,112809,273414,572768,0915658,88
10Aegir13-0013244,803558,912848,363364,562832,2315848,86
11Den Doorn13-0543314,663482,272818,673403,822843,6115863,03
12Neptunus'5813-0283245,233563,922910,683439,872887,5216047,22
13De Wildert13-0573359,743523,282811,693448,352932,0616075,12
14De Ganze12-0033308,863520,452815,333516,652942,9816104,27
15De Rog14-0203379,443597,722925,813470,642837,1616210,77
16HGN (SG) 314-2563403,253590,992891,153552,662795,6816233,73
17Zeelandia12-0123416,263565,142842,833627,632929,0416380,90
18ROB14-0183414,793606,652899,133542,253008,6516471,47
19Mosaqua Gulpen14-0463390,343607,913045,193565,413000,7716609,62
20Budel13-0093303,003604,772990,593599,483138,2816636,12

Nummers 1 t/m 5 promoveren naar de D1, nummers 17 t/m 20 degraderen naar de D3.